PL PL-EN CZ Hu Sk
Go to   Zóna klienta
Nám zavolejte na: + 48 22 511 11 11
Napište nám: streetcom@streetcom.cz

Jsme výjimečná společnost, ke které patří přes 400 000 spotřebitelů, jež si aktivně povídají o značkách a výrobcích jak v reálním světě, tak na internetu.

Experti Streetcom jsou spotřebitelé, kteří rádi testují výrobky a vyjadřují své názory na ně. Každý z nich doporučuje výrobky svým známým. Dobře známe své Experty – odpovídají na mnoho otázek a vyplňují dotazníky.

Proto jim posíláme jen ty výrobky, které je budou zajímat. Jsme první agentura v Evropě, která se zabývá marketingem osobního doporučení. Máme zkušenosti, znalosti a vhodné nástroje. Umíme spojovat spotřebitele s výrobci. Děláme to moc rádi. Dopřáváme Expertům radost z testování jen vybraných výrobků.

Experti Streetcom se musí řídit kodexem, jehož hlavními pravidly jsou mj. otevřenost, nenucenost a upřímnost sdělovaných názorů.

Chcete se k nám také připojit?

Jste spotřebitelé stejně tak, jako my všichni. Rádi testujete výrobky, dozvídáte se o nich jako první a povídáte si se známými o tom, co se Vám libí? Okamžitě se registrujte a vyplňte dotazník, abychom pro Vás mohli vybrat kampaně, na kterých se budete rádi podílet.