PL PL-EN CZ Hu Sk
Go to   Zóna klienta
Nám zavolejte na: + 48 22 511 11 11
Napište nám: streetcom@streetcom.cz

Jsem Expert, protože mi to umožňuje cítit se součástí většího společenství a dělat také něco dobrého pro ostatní. Pomáhám vybrat ty nejlepší výrobky a služby, které se mohou dostat k mým blízkým. Být Expertem mě uspokojuje, protože si mého názoru váží lidé se zkušenostmi. Jsem Expert, protože je Expert důležitým článkem spojujícím různé společnosti s lidmi, kteří získávají na jejich aktivitách a výrobcích.

Jsem Expert, protože jsem vybíravá. Neuspokojím se s ledasčím a vždy doporučuji ostatním to, co je dobré. Myslím, že mám dobrý vkus a mé volby jsou přesvědčivé. Vidím to na svých známých, kteří jsou velmi spokojení s mými návrhy. Moc mě těší, že jim můžu radit a doporučovat, a oni vědí, že se na mě mohou spolehnout. Dále ráda držím krok s dobou, hlavně když se na trhu objeví novinky. Být Expertem je prostě něco přesně pro mě! :)

Jsem Expert, protože vím, co chci. Jsem hrdá, že sem patřím, protože můžu poznávat nové věci a testovat je. Ty, které splňují mé požadavky, doporučím příbuzným, přátelům a známým. Proč by neměli používat to, co je dobré? S radostí se dělím s ostatními o to, co je dobré, a tak to dělám  :):):)

Jsem Expert, protože jsem díky tomu mezi lidmi známá jako informační centrum o novinkách na trhu. Jsem ráda, když můžu nabídnout kamarádkám novou kosmetiku a kamarádky mají radost ze vzorků. Cítím se výjimečná, protože mám možnost otestovat nové výrobky jako první a mé názory jsou pro jejich výrobce důležité.

Jsem Expert, protože jen tímto způsobem můžu ovlivnit výrobky, které používám každý den a které jsou vyrobeny nejen pro mě, ale i pro mé známé. Jen výrobky, které vznikají s ohledem na skutečného zákazníka a jeho názory, ne průměr, který byl vypočítán na základě statistik, která v značné míře neodpovídá skutečnosti.

Jsem Expert, protože mám velký zájem o nové výrobky na trhu. Vždy je testuji, zkouším nové příchutě, vůně nebo ověřuji nový výrobek. Pokud se mi něco bude líbit, doporučím ostatním, aby to také vyzkoušeli. Jsem hrdá na to, že jsem Expertka Streetcom :)

Miluji nové věci, dobré věci, doporučené a ověřené věci. Nevěřím barevným reklamám, radši poslouchám lidi, kterým důvěřuji a jež mi řeknou, že je výrobek OK.

Mám velký zájem o nové výrobky na trhu. Vždy je testuji, zkouším nové příchutě, vůně nebo ověřuji nový výrobek. Pokud se mi něco bude líbit, doporučím ostatním, aby to také vyzkoušeli. Jsem hrdá na to, že jsem Expert Streetcom :)

Jsem moc ráda, když pozoruji překvapení svých známých, když jim popisuji novinky na trhu. Vždy o nich vím první :)