PL PL-EN CZ Hu Sk
Go to   Zóna klienta
Nám zavolejte na: + 48 22 511 11 11
Napište nám: streetcom@streetcom.cz

Píšu blog, jak se můžu připojit ke společenství Streetcom?

Aby ses připojil ke společenství Streetcom, musíš vyplnit dotazník na naší webové stránce v záložce Registrace. Po prvním přihlášení na portálu je třeba uvést informaci o blogu.

Jaké výhody má Bloger Streetcom?

Bloger Streetcom se může seznámit s novými výrobky, vyzkoušet je a podělit se o své názory se svými čtenáři. Ví více než ostatní. Jako první obdrží informace o výrobcích. Jeho názor může ovlivnit další vývoj výrobků.

Co je to Blog Team?

Je to skupina osob, které píšou blogy na libovolné téma v různých místech na internetu a zároveň jsou registrovány v Streetcom. Tímto vyjadřují ochotu zúčastnit se kampaní osobního doporučení vedených pro Zákazníky Streetcom.

Po jaké době obdržím výrobky na testování?

To záleží na tom, jaké kampaně momentálně vedeme. Každý výrobek je určen pro konkrétní cílovou skupinu. Počet výrobků na testování je omezen, proto vzorky můžeme nabídnout jen vybraným lidem, kteří splňují stanovená kritéria.

A co když se mi výrobek nebude líbit?

Účast na testování je dobrovolná. Pokud se Ti daná značka nebude líbit – nevěnuj se kampani. Kontaktuj nás, pokud výrobek nebude splňovat Tvé představy nebo budeš mít otázky. Doporučuj výrobky jen tehdy, když víš, že za to stojí.

Můžu testovat výrobky s dalšími lidmi?

Obdržené výrobky můžeš rozdat rodině a známým nebo věnovat část výrobků pro organizaci soutěží pro své čtenáře. Pravidla vždy stanovíme s Tebou přímo před začátkem kampaně. Výrobky nejsou nikdy určeny k prodeji.

Pokud odjedu do zahraničí, můžu se dále účastnit kampaní?

Bohužel to není možné, protože zásilky pro ambasadorky posíláme jen na území České republiky.

Testujeme výrobky za poplatek?

Účast na kampaních Streetcom je bezplatná. Experti neplatí za obdržené výrobky, sami také nedostávají žádnou odměnu.

Jakým způsobem dodáváte výrobky na testování?

Výrobky na testování posíláme na uvedenou adresu, obvykle kurýrem.