PL PL-EN CZ Hu Sk
Go to   Zóna klienta
Nám zavolejte na: + 48 22 511 11 11
Napište nám: streetcom@streetcom.cz

Bloger Streetcom získává možnost poznat a vyzkoušet nové výrobky a podělit se se svými čtenáři o své názory. Ví více než ostatní. Jako první obdrží informace o výrobcích.

Blog se zabývá novými, zajímavými tématy a vzbuzuje větší zájem mezi čtenáři. Sleduje ho společenství Streetcom, ke kterému patří  přes 400 000 spotřebitelů a téměř 100 000 fanoušků na Facebooku.

Účastí na kampani osobního doporučení Bloger může otestovat kvalitu výrobků a podělit se o své znalosti se svými čtenáři. Hlavně může zdarma vyzkoušet testované výrobky nebo služby a jako první se o těchto novinkách dozví. Jeho názor může mít také vliv na další vývoj výrobků.

O nejnovějších kampaních a nejzajímavějších příspěvcích na blozích budeme informovat celé společenství Streetcom, tj.  přes 400 000 Expertů. Blogy, které se výrobkům nejvíce věnují a obsahují nejzajímavější příspěvky, budeme zveřejňovat na naší webové stránce a na fanpage Streetcom na Facebooku.

Kdo jsou Blogeři Streetcom Blog Team? Blogeři Streetcom Blog Team jsou skupina osob, které píšou blogy na libovolné téma v různých místech na internetu. Rádi testují novinky a dělí se o získané informace se svými čtenáři.

Mají vliv na názory ostatních lidí. Jsou si toho vědomi a mají upřímné úmysly. Chtějí se účastnit kampaní Streetcom, aby věděli více a dělili se pak o své názory se čtenáři. Testují výrobky, které bezplatně obdrží od Streetcom, a píšou o svých zážitcích na blozích. Jsou spolehliví a utvářejí názory.

Dobrovolně se účastni kampaně marketingu osobního doporučení Streetcom. Pokud se Ti daná značka nelíbí – nevěnuj se kampani. Kontaktuj nás, pokud výrobek nebude splňovat Tvé představy nebo budeš mít otázky. Doporučuj výrobky jen tehdy, když víš, že za to stojí.

O obdržené výrobky se můžeš podělit se svou rodinou a známými nebo můžeš věnovat část výrobků na organizaci soutěží pro své čtenáře. Pravidla jsou jasná a srozumitelná. Vždy je stanovujeme přímo před kampaní. Výrobky nejsou nikdy určené k prodeji.

Co je blog team
Začátek kampaně

Obdržíš od nás sadu plnohodnotných výrobků, vzorků do soutěže pro své čtenáře a další zajímavé informace a překvapení. Výrobky jsou spojené s tématikou blogu, který vedeš.

Období testování

Je čas vyzkoušet výrobky. Dodaný výrobek musíš nejprve vyzkoušet, otestovat a poznat, jak funguje. Je vhodný pro každodenní život? Vyzkoušej ho a promysli si, jak prezentovat svůj názor na blogu, pokud výrobek splní Tvá očekávání.

Období doporučování

Popis zkušeností z testování, doporučení! Na svém blogu piš o testovaném výrobku.

Pokud máš jakékoliv dotazy nebo pochybnosti, kontaktuj nás. Doporučuj výrobek svým čtenářům ve vlastním stylu, ve stylu Tvého blogu. Řekni, odkud výrobek máš a co si o něm myslíš.

Čas pro čtenáře

Vyzvi k akci uživatele blogu!

Můžeš organizovat soutěže pro své čtenáře. Obdržíš v balíku dodatečné předměty nebo vzorky k tomu určené. Soutěž umožní zapojit Tvé čtenáře a poskytne jim příležitost výrobek vyzkoušet a společně trávit čas.