Nám zavolejte na: + 48 22 511 11 11
Napište nám: streetcom@streetcom.cz

Stovky úspěšných kampaní!

Naši zákazníci stále vracejí k nám!

Matylda Szymalska – CEO

Má dlouholeté zkušenosti v oblasti médií a reklamy. Několik let pracovala pro vydavatelský trh. Na postu ředitelky prodeje získala zkušenosti z oblasti zavádění nových výrobků na trh, tvoření propagační a prodejní politiky, řízení týmu a budování vztahů se zákazníky. Marketing osobního doporučení ji uchvátil svou jednoduchostí a účinností. Jako předsedkyně Streetcom si vyznačila jasné cíle: vedení aktivní prodejní a prozákaznické politiky a vzdělávání trhu v oblasti marketingu osobního doporučení. Podle jejího názoru jsou ve společnosti nejdůležitější lidé, kteří ji tvoří, jejich angažování se do své práce a jejich odborné znalosti. Je absolventkou Fakulty žurnalistiky a politických věd na Varšavské univerzitě. V soukromém životě se zajímá o psychologii a reklamu. Miluje dobrou kávu a iberoamerickou literaturu. Svůj volný čas nejraději tráví se svou dcerkou a cestuje.

Urszula Jaworowska - Client Service Director

Řídí oddělení služeb pro zákazníky, dohlíží na spolupráci se všemi zákazníky agentury a podporuje procesy realizace marketingových kampaní. Pečuje o vývoj spolupráce s dalšími odděleními společnosti za účelem posilování a vývoje standardů služeb pro zákazníky. Má rozsáhlé zkušenosti v oblasti reklamy. Na odděleních služeb pro zákazníky pracuje od roku 2003. Zabývala se také plánováním strategií komunikace. Pracovala pro zákazníky z mnoha branží, např.: rychloobrátkového spotřebního zboží, automobilů a služeb. Je absolventkou Fakulty žurnalistiky a politických věd na Varšavské univerzitě a postgraduálního studia v oboru Sportovní marketing na varšavské Ekonomické akademii (SGH). Nejradši testuje a doporučuje ostatním polské lázně.

Wojtek Zdunek – Sales Director

Ve společnosti Streetcom zodpovídá za provoz prodejního oddělení na polském, maďarském a českém trhu. K jeho povinnostem patří: realizace prodejních plánů, spolupráce s přímými zákazníky, reklamními a mediálními agenturami. Zkušenosti na postu ředitele prodeje získával v interaktivní agentuře. Dříve byl vedoucím oddělení péče o klienta ve společnosti fungující v branži mobilní telefonie. Absolvoval sociologii na Univerzitě kard. Stanisława Wyszyńského (UKSW) ve Varšavě. Ve volném čase rád jezdí na koni a v zimě na snowboardu.